W rozegranych w sobotę 6 września VI Szaradziarskich Mistrzostwach Kielc, zorganizowanych przez klub szaradzistów Astra, zwyciężył Paweł Kustroń przed Dorotą Garbacik i Krzysztofem Lofkiem. Zapraszamy do obejrzenia galerii turniejowych zdjęć. Serdecznie pozdrawiamy organizatorów i uczestników!
Pierwsza piętnastka turnieju:
- Paweł Kustroń – 106
- Dorota Garbacik – 93
- Krzysztof Lofek – 90
- Robert Romanowski – 89
- Marcin Radoń – 78
- Anna-Maria Ketner – 72
- Krystyna Moś – 67
- Małgorzata Antczak-Kęsy – 59
- Dominik Zygmunt – 56
- Wacław Frydrych – 55
- Stanisław Borowiec – 53
- Robert Kopacz – 51
- Tomasz Malarz – 48
- Urszula Mazur – 48
- Teresa Czerwińska – 46
Teresa Śmigiel – 46


































